Uudised

Ohoo! Vaata lähemalt, millised on Eesti parimad isetegemisprojektid

Nipiraamat 26.06.2017, 09:50

Eelmisel nädalal selgusid parimad konkursil “Nutikas eestlane” osalenud isetegemisprojektid ja nende autorid.

Konkursi võitjaks osutus Agnes, kelle kividega kaetud vana malmvanni projekt pälvis žüriilt kõige suurema punktisumma. Võitjat ootab järgnevate isetegemisprojektide elluviimiseks 1000-eurone kinkekaart K-Rautalt.

Lisaks žüriile oli oma sõna ka publikul. Konkursi veebilehel kogusid kõige enam hääli järgmised projektid: sünnipäevakink väsinud kokatädile (autor: Pilar Ots), Friisi tõugu pali (Taavi Klein) ja BBQ ahi ja grill ühes (Rainer Lemmats).

Publikuhääletuse kolm parimat saavad tänutäheks 300-eurosed kinkekaardid Photopointilt. Lisaks kingib Nipiraamat nii peaauhinna võitjale kui ka publiku hääletuse kolmele parimale edasiseks ideede ammutamiseks Nipiraamatu aastatellimuse.

“Nutika eestlase”  eestvedaja Bigbanki Eesti maaüksuse turundusjuhi Kai Põldemaa sõnul üllatasid saadetud ideed oma leidlikkuse ja erilisusega. “Eestlased on ikka väga ettevõtlikud isetegijad ja meistrid. Laekunud tööd olid väga erinevad alates tubastest esemete renoveerimisest ja taaskasutamisest kuni õueprojektideni. Laekunud ideede seast leiavad kindlasti ka teised isetegijad inspiratsiooni uute suviste projektide jaoks,” lisas Põldemaa.

Konkursile laekunud 160 isetegemisideed hindas žürii, kuhu kuulusid konkursi korraldajate Bigbanki, Delfi, K-Rauta ja Nipiraamatu esindajad. Publikulemmiku valimisel hääletati kokku 6 790 korda.

Konkursi korraldas Bigbank koostöös Delfi ja K-Rautaga. Laekunud isetegemisideid vaata SIIT.